Łatanie dziur

Dziś w godzinach południowych pracownicy powiatowego zarządu dróg załatali istniejące dziury. Dziękuję za szybkie i sprawne załatwienie sprawy Panu Mirkowi, pracownikowi tego urzędu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Łatanie dziur

 1. Zodiak pisze:

  Jechałam dziś tą drogą i szczerze powiem że do załatwienia sprawy wiele brakuje. Bardzo fajnie że Pani się tym zajęła na własną rękę ale teraz gdy ktoś będzie się chciał za to porządnie zabrać może usłyszeć że była już interwencja i po sprawie. Na przyszłość lepiej będzie, gdy wybierze się pani do sołtysa z takimi pomysłami i on w imieniu mieszkańców załatwi sprawę raz a dobrze (większa siła przebicia). Pani jako jednostka nie wiele może zdziałać albo na odczepnego podobnie zrobią jak z tą drogą (śmiech). 5 z plusem za pomysł, wykonanie – słabo.

  • gosciu pisze:

   To, ze zrobili na odczepnego nie ma zadnego zwiazku z tym, kto to zalatwial. Firma wynajeta byla przez urzad miasta i miala wykonac prace od Gutowa do Grzybowa. Soltys nic by wiecej nie zrobil bo to raczej od niego nie zalezalo ani od Pani Marty.

  • marta pisze:

   Ja też myślę, że wykonanie jest kiepskie, ale „lepszy rydz niż nic”. W sumie jeszcze trwa zima, jak wiadomo żeby zrobić coś konkretnego na wsi w urzędach nie ma pieniędzy (fundusze się znajdują, ale na inwestycje w mieście), więc jak znów się pojawią dziury, zadzwonimy i zgłoszę problem. A swoją drogą nie ma znaczenie kto zgłasza, nie pytali mnie nawet o nazwisko.

 2. I pisze:

  zodiak głupoty tu wypisujesz…tak samo to Ty mogłeś zgłosić ten problem… co to za różnica kto to zgłasza? że niby gdyby sołtys zadzwonił to zrobili by lepiej? to tu się mylisz 😀 firma to firma i robią według swojego uznania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.